Zamknij

stanowisko napraw pojazdów samochodowych

Nr oferty: StPr/20/0256Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Świecka 74/76, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: realizowanie zleceń - naprawa pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 'Serwis samochodowy WIESE'Sklep wędkarski "Sazan"G.Wiese&L.Zieliński s.c.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Świecka 74/76, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Wiese
    Numer telefonu: 604501720
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego
    StPr/20/0325
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    zgodnie z programem stażu
    StPr/20/0321
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    praca biurowa
    StPr/20/0323
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020

    wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z dokumentacją technologiczną, obsługa elektronarzędzi, budowanie konstrukcji na pojazdach
    StPr/20/0318
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    StPr/20/0319

    StPr/20/0320

    Sprzedaż paliwa i akcesorii samochodowych, prace porządkowe wynikające z utrzymania czystości na terenie stacji paliw.
    StPr/20/0322
    data rozpoczęcia pracy od 10.08.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    strzyżenie damsko-męskie, modelowanie i pielęgnacja włosów
    StPr/20/0309
    data rozpoczęcia pracy od 28.07.2020

    nauka tapicerowania mebli wypoczynkowych
    StPr/20/0308
    data rozpoczęcia pracy od 23.07.2020

    - sprawowanie opieki nad 5-osobową grupą osób niepełnosprawnych intelektualnie w gospodarstwie opiekuńczym, - prowadzienie terapii zajęciowej
    StPr/20/0305
    data rozpoczęcia pracy od 27.07.2020