Zamknij

pracownik produkcji

Nr oferty: StPr/20/0232Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sępoleńska 40, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: sumienność, dyspozycyjność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BÓR TUCHOLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA w likwidacji
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sępoleńska 40, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Tomasz Palica
      Numer telefonu: 523344250
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego
      StPr/20/0325
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      zgodnie z programem stażu
      StPr/20/0321
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      praca biurowa
      StPr/20/0323
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020

      wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z dokumentacją technologiczną, obsługa elektronarzędzi, budowanie konstrukcji na pojazdach
      StPr/20/0318
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/20/0319

      StPr/20/0320

      Sprzedaż paliwa i akcesorii samochodowych, prace porządkowe wynikające z utrzymania czystości na terenie stacji paliw.
      StPr/20/0322
      data rozpoczęcia pracy od 10.08.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      strzyżenie damsko-męskie, modelowanie i pielęgnacja włosów
      StPr/20/0309
      data rozpoczęcia pracy od 28.07.2020

      nauka tapicerowania mebli wypoczynkowych
      StPr/20/0308
      data rozpoczęcia pracy od 23.07.2020

      - sprawowanie opieki nad 5-osobową grupą osób niepełnosprawnych intelektualnie w gospodarstwie opiekuńczym, - prowadzienie terapii zajęciowej
      StPr/20/0305
      data rozpoczęcia pracy od 27.07.2020